SEO kelime anlamıyla “Search Engine Optimization“ yani “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamı taşımaktadır.

Firmamız siz değerli iş ortaklarımınız mevcutta bulunan web sayfalarının arama motorlarında arama ve aranma kriterlerine göre gözden geçirilerek, kod yapısında gerekli değişiklikleri sağlamaktadır. Yapılan bu işlemler sonucunda arama motorlarının web sayfanızı tarayarak kendi veri tabanına kaydetmektedir. Yapılan bu işlemler sonucunda arama yapılan kelimler arasında arama sonuçlarında listelenmektedir.

Firmamız tarafından yapılan tüm web siteleri seo alt yapısına uygun olarak tasarlanmaktadır ve arama motorlarında direk olarak indexlenmektedir.

-ADWORS REKLAMLARI-

Adwords reklamcılığı konusunda hizmet veren firmamız siz değerli iş ortaklarımızın Google aramalarında belirli ücretler karşılığında üst sırada reklam olarak çıkmanızı sağlamaktadır. Firmamız sizin istemiş olduğunuz kelimeler doğrultusunda analiz yaparak hangi kelimenin ya da kelime gruplarının sizin için uygun olacağını ortaya çıkararak uygun kelimeler ile reklam vermektedir.

İstediğiniz kelimeyle ve istediğiniz sürede reklam vermek mümkündür. Bütçe belirlemek bu işin temel prensibidir. Günlük bir bütçe belirlenerek reklamlar ile arama motorunda üst sıralarda çıkarak istemiş olduğunuz müşteri ya da hedef kitlenize ulaşırsınız.

Vuslat teknoloji yazılım olarak biz bu konuda iş ortaklarımızın yanında olarak hedef kitlesine ulaştırmak için gereken çabayı sarf etmekteyiz.