VUSLAT TEKNOLOJİ YAZILIM

Kimiz?

2007 Yılında donanım ve alt yapı çalışmaları ile adım attığımız bilişim sektöründe zaman içerisinde daha çok yol alarak Web Tasarım-Yazılım ile de kendimize yer edindik. Bu uzun süreç sonunda gerek donanım gerekse yazılım alanını bir bütün olarak değerlendirip gelişen teknolojiye de ayak uydurarak bilişim sektörüne her alanda hizmet vermek üzere 2022 yılında Vuslat Teknoloji Yazılım Müh. San ve Tic Ltd. Şirketini kurduk.

Yenilikçi yaklaşımlarımız ve uzman kadromuzla işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinde yol gösteriyoruz. Özelleştirilmiş yazılım çözümleri, veri analitiği ve dijital strateji konularında sağladığımız danışmanlık ile müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunuyoruz. Vuslat Teknoloji Yazılım olarak, her müşterimizin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanıp onlara özel çözümler üretiyoruz.Müşteri memnuniyetini ön planda tutup her türlü talebe uygun, hızlı, güvenilir projeler sunuyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve teknolojik trendleri yakından takip ediyoruz. Vuslat Teknoloji Yazılım olarak, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri odaklı çözümlerimizle sektördeki liderliğimizi sürdürmekte kararlıyız.

  • İşimizi ciddiye alıyoruz.

  • Sizlerin isteklerini önemsiyoruz.

  • İhtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet veriyoruz.
Vuslat Teknoloji Yazılım Kimdir?

Ücretsiz
Fiyat
Teklifi Alın

Aklınızda bir proje mi var? İşiniz daha çok bilinsin mi İstiyorsunuz?

Misyonumuz

Günümüzde hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan talepleri karşılayabilmek amacıyla kurulan ekibimiz ile kişiye özel tasarımları sizlerle buluşturmak için çalışmaktayız..

Vizyonumuz

Bilgisayar teknolojisi ve internet dünyasının gerisinde kalmamak adına sürekli kendimizi güncelleyen ve bu doğrultuda hizmet vermeyi hedefleyen bir ekibiz. Kaliteli hizmet anlayışımızla yazılım sektöründe kalıcı olmayı hedeflemekteyiz.