VUSLAT TEKNOLOJİ YAZILIM

Kimiz?

2007 Yılında donanım ve alt yapı çalışmaları ile adım attığımız bilişim sektöründe zaman içerisinde daha çok yol alarak Web Tasarım-Yazılım ile de kendimize yer edindik. Bu uzun süreç sonunda gerek donanım gerekse yazılım alanını bir bütün olarak değerlendirip gelişen teknolojiye de ayak uydurarak bilişim sektörüne her alanda hizmet vermek üzere Vuslat Teknoloji Yazılım Müh. San ve Tic Ltd. Şirketini kurduk.

Vuslat Teknoloji Yazılım ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup her türlü talebe uygun, hızlı, güvenilir projeler sunmaktayız. İş alanlarında uzman çalışanlarımızla her zaman ulaşabileceğiniz, destek alabileceğiniz hizmet anlayışımızla yazılım sektöründe kendimize sağlam yer açmaktayız.

  • İşimizi ciddiye alıyoruz.
  • Sizlerin isteklerini önemsiyoruz.
  • İhtiyaçlarınız doğrultusuda hizmet veriyoruz.
ÇÖZÜMLERİMİZ
Sosyal Medya Hizmetleri
Yazılım Hizmeti

ÜCRETSİZ FİYAT
TEKLİFİ ALIN

Aklınızda bir proje mi var? İşiniz daha çok bilinsin mi İstiyorsunuz?

Misyonumuz

Günümüzde hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan talepleri karşılayabilmek amacıyla kurulan ekibimiz ile kişiye özel tasarımları sizlerle buluşturmak için çalışmaktayız..

Vizyonumuz

Bilgisayar teknolojisi ve internet dünyasının gerisinde kalmamak adına sürekli kendimizi güncelleyen ve bu doğrultuda hizmet vermeyi hedefleyen bir ekibiz. Kaliteli hizmet anlayışımızla yazılım sektöründe kalıcı olmayı hedeflemekteyiz.